Знайдена найкраща альтернатива спортивним коктейлям

Знайдена найкраща альтернатива спортивним коктейлям

Вчені знайшли ефективну і корисну заміну спортивним напоям і коктейлям, які часто вживають спортсмени до і після тренувань.

Зокрема, американські вчені провели дослідження, в ході якого з'ясували, що таким же, і навіть найкращим ефектом наділені банани, передає The New York Times. Медики порівняли ефект від вживаних під час тренувань вуглеводів, і виявили, що банани чинять сильнішу протизапальну дію, та наділені іншими позитивними якостями.

Єдиний недолік бананів - здуття живота, і то він проявляється не у кожного.

Вчені відзначають, що вживання вуглеводів під час посилених тренувань допомагає підвищити витривалість і продуктивність. І в бананах таких предостатньо.

Відео дня

Медики поки не можуть давати рекомендації щодо оптимальної кількості плодів для максимального ефекту, проте з упевненістю говорять, що навіть один банан перед тренуванням показує відчутний ефект.

Раніше "МедОбоз" розповідав, які небезпеки можуть ховатися в протеїнових коктейлях.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки