МоваЯзык

/ Новини медицини

У протеїнових коктейлях знайшли небезпечні токсини

Протеїнові коктейлі стали невід'ємною частиною раціону більшості прихильників фітнесу та здорового способу життя. Багато хто використовує білковий напій навіть замість перекусу.

Однак вчені розвінчали міф про їхню корисність. У результаті недавнього дослідження порошків для приготування протеїнових коктейлів було виявлено наявність у них шкідливих токсинів, повідомляє The Independent. Зокрема, серед шкідливих домішок вчені виявили бісфенол А, важкі метали, пестициди та інші шкідливі речовини, що негативно впливают на стан здоров'я і здатні спровокувати онкологічні процеси.

Так, дослідники перевірили склад 134 найбільш популярних білкових порошків - на основі тваринних білків, сироватки і рослин на наявність понад 130 шкідливих домішок. Контрольний список складався на основі даних про бестселери великої міжнародної торговельної площадки.

Зокрема, дослідники шукали важкі метали (миш'як, кадмій, свинець і ртуть), понад 100 пестицидів, BPA/BPS (пластифікатори, відомі як ендокринні руйнівники), залишкові розчинники, мікотоксини, меламін і його аналоги, а також залишки антибіотиків.

Серед всіх білкових сумішей 74% містили кадмій, 70% - свинець, в 55% містився BPA. Також вчені знайшли в складі багатьох пестициди, миш'як і ртуть.

Більш того, вчені зазначають, що навіть органічні порошки для білкових коктейлів містять шкідливі домішки.

Раніше "МедОбоз" розповідав про те, чому протеїнові коктейлі не допомагають наростити м'язи.

Не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

Тема
0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини