Знайдена нова користь від кави на роботі

11,1 т.
Кава на роботі

Вживання кави на роботі підвищує уважність і сприяє більш згуртованим діях колективу.

До такого висновку прийшли американські вчені з Університету штату Огайо і Каліфорнійського університету. Результати їх дослідження опубліковані в Journal of Psychopharmacology, пише "Лайф".

У результаті проведення декількох експериментів з'ясувалося, що випита чашка кави до виконання завдання покращує працездатність колективу в 1,4 рази.

Крім цього, вчені відзначили, що у учасників експерименту після вживання напою з'являлася уважність. Цей факт підтвердили і самі добровольці.

Відео дня

Як повідомляв OBOZREVATEL, останні дослідження вчених із США і Великобританії показують, що антиоксидантні властивості кави можуть знизити ризик ранньої смерті.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки