Чому спорт не допомагає схуднути: лікар розкрила секрет

57,2 т.
Чому спорт не допомагає схуднути: лікар розкрила секрет

Популярний український дієтолог Світлана Скосарь пояснила, що заняття спортом не допоможе в схудненні, якщо людина вживає велику кількість їжі.

Лікар в Instagram написала, що за спроб схуднути велику проблему буде нести неправильне харчування.

"Кожна людина відчуває сильний голод після тренування. Іноді цей голод настільки сильний, що людина може поглинути більше калорій, ніж тільки, які щойно втратила. Людина також схильна завищувати витрачені калорії під час тренувань. Один шматок піци або тістечко може зіпсувати ваші результати після годинного тренування", – зазначила дієтолог.

Відео дня

Скосарь підкреслила: щоб схуднути, потрібно спершу перейти на здорове харчування.

"Уже давно вивчені особливості й звички дорослих людей, які втратили 13 кг і підтримували нову вагу до року або більше. У таких людей є спільні звички. Наприклад, вони помірно і збалансовано харчуються, і регулярно займаються спортом. Однак у цьому випадку фізична активність використовується як доповнення до харчування", – розповіла вона.

Дієтолог додала, що для схуднення необхідно поєднувати харчування і спорт. Найперше не переїдати після тренування.

"Спільнота Cochrane зробила огляд досліджень, які показують неефективність фізичної активності в плані втрати ваги, але спорт допомагав зміцнити здоров'я, знизити кров'яний тиск і рівень тригліцеридів у крові, тобто знижує ризик розвитку діабету другого типу, серцевого нападу, хвороби Альцгеймера, деменції та інсульту. А коли ви вже втратили вагу, фізичні вправи в сукупності зі здоровим харчуванням допоможуть підтримувати її на досягнутому рівні", – підсумувала лікар.

Заняття спортом

Як повідомляв OBOZREVATEL, лікар пояснила, чому не можна худнути швидко.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки