Карта пляжів, на яких небезпечно купатися

8,9 т.
Карта пляжів, на яких небезпечно купатися

Центр громадського здоров'я оприлюднив інтерактивну карту, на якій вказані пляжі, які не рекомендовані для купання, а також рекреаційні зони України і її столиці.

Відзначається, що якість води в зоні цих пляжів і рекреаційних зон не відповідає нормам на мікробне забруднення по індексу ЛКП (лактопозітівні кишкові палички).

Так, в список табу-пляжів потрапив київський пляж "Вербний" та "Тельбін", а також приміські - на річці Стугна в Василькові, на озерах "Бегемотик-1" і "Бегемотик-2" у Вишгороді.

Також читайте на MEDOBOZ, якими хворобами можна заразитися на пляжі.

Відео дня
disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки