Неприємний запах з рота: Супрун розкрила причину і сказала, що робити

78,9 т.
Неприємний запах з рота: Супрун розкрила причину і сказала, що робити

Найбільш частою причиною неприємного запаху з рота є поганий догляд за порожниною рота, що призводить до зростання числа бактерій.

Про це у своєму Facebook написала в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

"З неприємним запахом досить легко боротися... Найчастіше причина ховається в роті. І запах виникає, насамперед, через нехтування гігієною ротової порожнини. В цьому випадку неприємний запах викликають бактерії, що мешкають в роті та в процесі своєї діяльності виробляють леткі сполуки сірки", - зазначила вона.

Супрун додала, що причиною появи неприємного запаху можуть бути вживання алкоголю і куріння тютюну.

Відео дня

Також запах може з'явитися через інфекційні хвороби порожнини рота, дихальних шляхів, надмірної сухості в роті, системних захворювань, зокрема, діабету, ниркової та печінкової недостатності. В цьому випадку необхідно проконсультуватися з лікарем.

В.о. міністра розповіла, як боротися з неприємним запахом з рота.

"Найважливіша рекомендація - правильний догляд за ротовою порожниною. Завжди ретельно чистіть зуби та язик та полощіть ротову порожнину навіть простою водою після прийому їжі. Щоб боротись з бактеріями, використовуйте спеціальні антимікробні засоби для полоскання, зубні пасти та спреї-освіжувачі для рота. Якщо ж неприємний запах турбує вас досить тривалий час - звертайтесь до лікаря", - резюмувала вона.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Уляна Супрун розвінчала міф про сушарки для рук, які несуть в собі небезпеку для здоров'я людини.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки