МоваЯзык

/ Фітнес

Розірвана рука, весь в крові: в Дніпрі лікарі потрапили у скандал, відмовившись рятувати пораненого

У Дніпрі в травматологічному відділенні міської лікарні лікарі відмовилися надавати медичну допомогу травмованому чоловіку, який отримав сильну рану руки і стікав кров'ю.

Як написала парамедік Національної гвардії Олена Мосійчук-Малек в своєму Facebook, вона приїхала до лікарні, щоб забрати маму.

"Підлітає джип, з джипа виходять два чоловіки - один повністю закривавлений. 10 хвилин вони бродили по лікарні в пошуках допомоги. Скрізь відмовляли з фразою - ви не належите до нашої лікарні і району", - зазначила вона.

Дівчина розповіла, що взяла свою аптечку і поспішила на допомогу чоловікові, у якого на травмованій руці був затягнутий пояс.

"Рука була розірвана, кров йшла, шматки м'яса просто сповзали з тіла. Друг потерпілого просив про допомогу не розуміючи "як це лікарі відмовили?" Перев'язала, зупинила кров, і після того, як ми підняли кіпиш, вийшли лікарі. Недбало вальяжной ходою вийшли молоді дівчатка. Неохоче підійшли до мужика: "Що трапилося? У нас немає медикаментів", - зазначає Мосійчук-Малек.

При цьому лікар поцікавилася, чи є у неї катетер, фізрозчин і знеболюючі препарати.

"Я звичайно все що було дала, адже всі ми знаємо поняття золота година. А пройшло вже 40 хвилин. Спостерігаючи як ці "лікарі" 15 хвилин не могли поставити крапельницю лежачій людині, я була в шоці. 20 хвилин просили забрати в швидку. Поки матом не почали спілкуватися, лікарі і пальцем не хотіли ворушити. Ось так люди і вмирають під дверима лікарень. І не важливо на джипі ти приїхав, як в цей раз мужик, або простий бідняк", - додала вона.

Користувачі мережі були обурені халатністю медиків.

"Найстрашніше, що мало хто здивувався", "Гіпократ в труні перевертається", "Жах медицина. Хворіти не можна", "Продали пару кабанів - диплом купили. Ну а знання і совість не купиш", - пишуть коментатори.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в червні онколог Національного інституту раку Анна Губарєва відмовила в пільговому лікуванні спецназівцю, ветерану АТО Віталію Драгану з Кропивницького за те, що "вбивав братський народ". Жінка була звільнена.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

9
Коментарі
233
12
Смішно
7
Цікаво
493
Сумно
35
Треш

Блоги медицини