МоваЯзык

/ Фітнес

Шнурову 45 і він багато п'є: що каже медицина

Одному з найбагатших і найуспішніших артистів, лідеру групи "Ленінград" Сергію Шнурову (Шнуру) сьогодні виповнилося 45 років. При цьому артист, як відомо, багато п'є і курить.

"МедОбоз" розпитав лікаря Віктора Литвиненко, як спиртне при частому вживанні в такому віці може позначитися на здоров'ї.

"Медики радять вживати алкоголь тільки в дуже помірних кількостях", - каже лікар.

Найсильніший вплив алкоголь чинить на печінку: під час досліджень вчені виявили цироз печінки у 15% алкоголіків. Крім того, частим наслідком зловживання алкоголем є хронічний панкреатит.

Спиртне відіграє роль "хімічної зброї" для шлунка. Отримуючи опік черговою порцією, шлунок не може працювати в звичайному режимі. Розвивається так званий алкогольний гастрит.

Путина, конечно, жалко. Столько лет одно и то же. Нет, тобако или алко Он позволить себе может, Но немного. В кабинете Только, чтоб никто не видел. Выкурит по сигарете, С кем-нибудь, кто служит в МИДе. Или выпьет по-писят, Но без русского размаха. Камеры везде висят, Палево повсюду,нахуй! В личной жизни он степенен. Ну а как? Когда? И с кем? Не гулять ему ж, как Ленин. В женском, сука, парике. Всё не так, как у людей. Мимо рта и по усам. Ну не в Кремль же блядей Вызывать, подумай сам. Вот и ездит он по встречам. То охота, то рыбалка. То Шойгу зайдёт, то Сечин. Путина, конечно, жалко.

Допис, поширений Shnurov Sergey (@shnurovs)

Крім того, вченими було доведено, що алкоголь негативно впливає на імунну систему, знижуючи опірність організму інфекційним захворюванням. Так, хронічні алкоголіки набагато складніше переносять різні захворювання, особливо інфекційно-алергічного характеру.

Негативний вплив чинить алкоголь і на психіку людини. Пацієнт, що страждає алкогольною залежністю, не замислюється про розвиток своєї особистості, часто конфліктує з оточуючими.

Вищою стадією прояви алкоголізму вважається "біла гарячка" або, по-науковому, делірій. Супроводжується цей стан маренням, галюцинаціями, іноді судомами.

#followmeto

Допис, поширений Shnurov Sergey (@shnurovs)

А якщо додати до цієї згубної звички куріння, то шкідливий вплив алкоголю подвоюється.

А між тим, група Шнурова "Ленінград" випустила свіжий альбом - "Всякое". Це перший диск за останні чотири роки.

"В останні роки, якщо чесно, не було ані часу, ані сил на те, щоб посидіти тиждень-другий в студії. І ось, у нас відкрилася нова реп-точка в двох кроках від мого нинішнього місця проживання, це і посприяло запису кількох необов'язкових композицій", - пише Шнуров в Instagram.

13 квітня. О першій ночі. Повідомляю дещо раніше, тому як буду летіти. В останні роки, якщо чесно, не було ні часу, ні сил на те, щоб посидіти тиждень-другий в студії. І ось, у нас відкрилася нова реп-точка, що важливо в двох кроках від мого нинішнього місця проживання, це і посприяло записи кількох необов'язкових композицій. Напевно, те що вийшло можна вважати синглом. Зробив, так би мовити, собі подарунок на д.р. В авральному режимі, але задоволення отримав, чого і вам бажаю. Назвати вирішив "всяке", тому що слово це дуже російське, багатопланове, якщо хочете всеосяжне і нікчемне одночасно, ну і потім я звичайно мав на увазі, що майстри коротких рецензій, якими кишить інтернет, обов'язково напишуть "говно", тим самим мимоволі добудовуючи всім відому цитату. Забавно. Якщо комусь сподобаються ці невигадливі пісеньки - буду радий, ні - не засмучусь. Мені 45. Ви зможете скачати "всяке" в тунці (за гроші), або послухати в трубі (безкоштовно), подарунок все-таки. Я полетів далі. Дякуємо!

Публікація від Shnurov Sergey (@shnurovs)

Як відомо, в альбом увійшло всього вісім пісень, серед яких і пісня "Путін", яка починається рядками "Путіна, звичайно, шкода. Стільки років одне й те саме. Ні, тютюно-, ні алко...".

Як і в цій, в багатьох інших піснях Шнурова співається про вживання алкоголю (яскравий приклад - трек "У Пітері пити"). Сам співак і поза сценою не приховує своєї пристрасті до алкоголю, що підтверджують його численні пости в соцмережах.

Хтось вважає це частиною іміджу Шнура, а хтось стверджує, що без спиртного він не зможе писати пісні...

Раніше "МедОбоз" розповідав, як алкоголь впливає на потенцію.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини