Супрун показала наочний результат вакцинації: фотофакт

30,8 т.
Супрун показала наочний результат вакцинації: фотофакт

Подолати багато інфекційних хвороб в Україні можна за допомогою колективного імунітету, створеного за умови вакцинації понад 95% населення.

Про це повідомила в.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун у Facebook. Вона зазначила, що якщо значна частина жителів отримають щеплення, це захистить навіть тих людей, які з медичних причин не можуть цього зробити.

Супрун також поділилася знімком, що демонструє різний перебіг віспи у дітей. Фото було зроблене на початку 1900-х років, коли цей вірус усе ще був смертельно небезпечним для людей в усьому світі.

Відео дня

Читайте: ''Дуже небезпечно'': Супрун забила на сполох через супербактерії

Супрун показала наочний результат вакцинації: фотофакт

"Хлопцям 13 років і вони обидва заразилися вірусом віспи з одного джерела і в один день. Хлопчик справа отримав щеплення проти цієї хвороби в ранньому дитинстві. Другий взагалі не був вакцинований", - написала в.о. міністра.

"Саме завдяки глобальній вакцинації сьогодні ми дізнаємося про віспу тільки з книг. Втім, усе ще існують багато інших хвороб, як кір, дифтерія або поліомієліт, які нам треба подолати. Ці фото є дуже показовим аргументом про необхідність вакцинації всім, хто агітує, що можна не робити щеплення", - додала Супрун.

Уляна Супрун

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Уляна Супрун розвінчала ще один популярний міф про вакцину проти грипу. Вона підкріпила свої слова дослідженнями вітчизняних лікарів-імунологів.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки