Це брехня! Супрун спростувала маніпуляції лікарень з деклараціями

10,4 т.
Це брехня! Супрун спростувала маніпуляції лікарень з деклараціями

В.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун спростувала інформацію про необхідність в обов'язковому порядку підписати декларацію з терапевтом або сімейним лікарем до 1 липня поточного року.

Про це вона повідомила на своїй сторінці в Facebook.

"Від імені деяких закладів охорони здоров'я розповсюджують неправдиву інформацію, що з 1 липня цього року люди, які не підписали декларацію з терапевтом, педіатром чи сімейним лікарем, зможуть отримувати лише невідкладну допомогу. Це неправда", - підкреслила чиновниця.

За її словами, медична реформа передбачає скасування так званої "обязаловки", а право на медичне обслуговування гарантується Конституцією і законодавством України.

Відео дня

"До 2019 року, коли заклади первинки (первинної допомоги - ред.) переходитимуть на нову модель фінансування, вони отримуватимуть кошти за всіх пацієнтів - і тих, які підписали декларації з їхніми лікарями, і тих, які ще не обрали свого лікаря, але звернулися до них за медичними послугами", - зазначила в.о. міністра.

"Обирайте своїх лікарів спокійно, виважено, проте також не затягуйте вибір лікаря до кінця року, адже це, передусім, питання вашого здоров’я та здоров’я сім’ї", - написала Супрун.

Як повідомляв OBOZREVATEL Міністерство охорони здоров'я оприлюднило роз'яснення на випадок, якщо лікарня "підписала" декларацію з лікарем замість пацієнта.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки