МоваЯзык

/ Фітнес

У Китаї у любителя м'яса дістали живого хробака з мозку. Фотофакт

У місті Наньчан, у центрі провінції Цзянси на південному сході Китаю, з мозку чоловіка дістали 10-сантиметрового живого хробака.

"26-річний Лю кілька місяців страждав від нападів епілепсії, і його лікар не міг знайти причин захворювання", - пише видання South China Morning Post.

Пацієнта направили в центральну лікарню регіону, й аналізи крові показали, що в його організмі живе стрічковий черв'як Spirometra mansoni, а саме паразит оселився в мозку.

Лікарі витягли хробака з голови китайця, після цього глист вижив і не втратив здатність плавати в пробірці.

Лікарі вважають, що Лю заразився яйцями глиста, з'ївши непрожарене м'ясо на грилі, одну з його улюблених страв.

Президент Шанхайського центру нейрохірургії Го Хуей зазначив, що захворювання часто зустрічається в районах із брудною водою, а також у людей, які їдять сирі або не до кінця приготовлені м'ясо, рибу і морепродукти. Потрапивши в організм, яйце або личинка хробака потрапляють у кровотік, а потім поселяються в одному з органів.

Оскільки чверть усієї крові, яка перекачується серцем, надходить у мозок, імовірність того, що глист оселиться саме там, дуже велика. В такому випадку пацієнт може відчувати головний біль, нудоту, кровотечі та епілепсію.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у мешканки США з очей витягли 14 черв'яків-гельмінтів, існування яких у тілі людини раніше не зустрічалося.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Місце
0
Коментарі
9
0
Смішно
5
Цікаво
11
Сумно
4
Треш

Блоги медицини