В Україні заборонили популярний антисептик

26,6 т.
В Україні заборонили популярний антисептик

В Україні заборонили одну із серій популярного антисептичного засобу "Біосепт".

Відповідне рішення прийняла Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, передає прес-служба відомства. Так, під заборону потрапив розчин для зовнішнього застосування 96% по 100 мл у банках серії 020118.

Виробником ліків є Товариство з обмеженою відповідальністю "Біолік", Україна. Заборона була введена через невідповідність показників "Оптична щільність" і "Об'єм вмісту упаковки" до реєстраційного посвідчення.

Відео дня
В Україні заборонили популярний антисептик

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше в Україні тимчасово заборонили реалізацію та застосування препарату "Гліцин" виробництва Росії.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки