Вчені знайшли вірний спосіб продовжити життя

12,3 т.
Вчені знайшли вірний спосіб продовжити життя

Тривалість життя можуть збільшити сімбіотікі - суміші пробіотиків і багатих поліфенолами трав.

До такого висновку прийшли вчені Університету МакГілл з Канади, передає MedicalXpress .

Також вони можуть знизити ризик розвитку вікових захворювань.

Експеримент провели на плодових мухах Drosophila melanogaster, які, за словами дослідників, на 70 відсотків схожі на ссавців з точки зору організації метаболізму.

Комах годували симбіотиків, і тривалість життя мух в дослідній групі склала 66 днів, що на 26 днів більше, ніж термін життя членистоногих, що харчуються звичайним чином. Комахи також в меншій мірі страждали від резистентності до інсуліну, запалення і окисного стресу.

Відео дня

Симбіотиків був приготований з мікроорганізмів-пробіотиків Lactobacillus plantarum, Lactobacillus fermentum і Bifidobacteria longum з додаванням TFLA - суміші сухих компонентів рослин ембліки (Emblica officinalis), бібхітакі (Terminalia bellirica) і терминалии (Terminalia chebula).

Результат пояснили наявністю так званої осі "кишечник-мозок" - двобічної системи зв'язку між мозком і кишечником. При цьому стан мікробіоти в шлунково-кишковому тракті може визначати стан нервової системи і навіть впливати на депресію і розвиток старечих нейродегенеративних захворювань.

На людини, за словами вчених, сімбіотікі можуть надати не настільки сильний ефект, як на комах.

Як повідомлявOBOZREVATEL , раніше був знайдений безвідмовний спосіб продовжити життя .

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки