МоваЯзык

/ Фітнес

Відірвала дитині голову: в Британії під час пологів сталася трагедія

У Великобританії в медичному трибуналі розглядається справа доктора, яка під час передчасних пологів пацієнтки відірвала новонародженому голову.

Трагедія сталася ще в 2014 році, повідомляє Life. 30-річній матері вдалося попрощатися з малюком тільки після того, як йому пришили голову.

Інцидент трапився в лікарні Найнуеллс, куди пацієнтка потрапила через те, що її недоношена дитина прийняла небезпечне положення в утробі, розвернувшись тазом назовні. 41-річна лікар Вайшнави Лаксман повинна була терміново провести жінці процедуру кесаревого розтину.

Але замість цього вона вирішила прийняти пологи стандартним методом, постаравшись витягти плід самостійно. При цьому породіллі не дали знеболюючих. Лікар наказала матері тужитися і стала тягнути малюка за ноги. Приклавши зайві зусилля, вона вийняла вже тіло дитини без голови.

В ході слухання по справі, яке проходило в медичному трибуналі в Манчестері, Лаксман весь час дивилася в підлогу, в той час як мати дитини повторювала, що ніколи не пробачить її за фатальну помилку.

При цьому мати загиблого малюка заявила, що за кілька днів до трагедії УЗД показало, що плід перекинувся. У той час термін вагітності становив 25 тижнів. Однак медсестра, яка провела огляд, заявила, що в разі виявлення будь-яких ускладнень пацієнтці зроблять кесарів розтин.

Відомо, що це була перша вагітність жінки. Слухання у справі триває.

Також читайте на MEDOBOZ про трагічний випадок, який трапився під час розваг на атракціонах.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "Вагітність і пологи" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
7
0
Смішно
0
Цікаво
5
Сумно
7
Треш

Блоги медицини