МоваЯзык

/ Фітнес

Викликає рак: розкрита смертельна небезпека популярної дитячої присипки

Всесвітньо відома компанія Johnson&Johnson майже 50 років приховувала, що використовувала азбест у дитячій присипці.

Так, тести, проведені на початку 1970-х, підтвердили присутність шкідливої для здоров'я речовини в присипці, причому в деяких випадках "у дуже високій концентрації", повідомляє Reuters.

Водночас розслідування, проведене агентством, показало, що перші сліди наявності азбесту в продукції J&J були виявлені ще раніше — у 1957-1958 роках.

Представники Johnson&Johnson знали про склад своїх присипок мінімум до 2000-х років, однак різними способами приховували результати досліджень від Управління із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA) і громадськості.

Розслідувачі відзначають, що на тепер вироблена J&J продукція може бути безпечною. У компанії ж виступили зі спростуванням статті Reuters.

Відзначимо, Міжнародне агентство з вивчення раку віднесло азбест до першої, найбільш небезпечної категорії канцерогенів.

Акції J&J після оприлюднення результатів розслідування різко впали. 14 грудня в ході торгів у Нью-Йорку один із найбільших світових фармацевтичних холдингів втратив близько 10% ринкової вартості — це майже 40 млрд доларів, повідомляє CNBC. Для акцій Johnson&Johnson це найгірший одноденний обвал від початку століття.

У корпорацію J&J входить понад 250 компаній, які виробляють лікарські препарати, санітарно-гігієнічні товари та медичне обладнання. J&J входить до складу індексу Dow Jones Global Titans 50.

Ілюстрація

Ілюстрація. Джерело: BellyBelly

BellyBelly

Як писав OBOZREVATEL, нещодавно вчені визнали смертельну небезпеку популярного медзасобу, яке є в кожній аптечці.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

Тема
Тег
0
Коментарі
11
1
Смішно
9
Цікаво
18
Сумно
0
Треш

Блоги медицини