МоваЯзык

/ Фітнес

Як прибрати кліща: 5 способів

Укус малятка-кровопивці може змусити панікувати навіть саму безстрашну людину, якщо вона не знає, як прибрати кліща, що вже вкусив.

"МедОбоз" зібрав п'ять способів, як витягнути кліща максимально безпечно.

Загальне правило для кожного: перед "операцією" вимийте руки з милом або обробіть дезинфектором (спеціальним спреєм або серветками).

Спосіб 1. Одягніть гумові рукавички або просто обмотайте пальці тонкою тканиною (бинтом, серветкою та ін.). Потім злегка притисніть пальцем кліща і обертайте по колу, ніби викочуєте його.

Спосіб 2. Тут знадобиться пінцет з плоскими кінцями. Візьміть кліща в області голови пінцетом і викручуйте його рухами по колу, поки він не вийде.

Спосіб 3. Візьміть міцну тонку нитку або волосінь і зробіть невелику петлю-зашморг. Візьміть кліща в петлю, затягніть, і, як в попередніх способах, викручуйте рухами по колу в одну сторону.

Спосіб 4. Якщо у вас є ручка-ласо - прекрасно. Візьміть кровопивцю в петлю гаджета, затисніть і, знову ж таки, видаляйте круговими рухами за або проти годинникової стрілки.

Спосіб 5. Страшно прибрати кліща самому? Тоді їдьте до найближчого травмпункту. Там від кліща вас врятує лікар. Він же дасть направлення до інфекціоніста і відправить кліща в лабораторію, де з'ясують, чи не є він носієм боррелий.

Раніше "МедОбоз" розповідав, чим небезпечний укус кліща.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Лайфхак" на сайті "OBOZREVATEL".

Тема
0
Коментарі
0
0
Смішно
1
Цікаво
0
Сумно
1
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини