МоваЯзык

/ Хвороби і лікування

Лікар розповіла, що може спровокувати улюблену хворобу доктора Хауса

Зловживання сонячними ваннами може стати причиною аутоімунних захворювань у молодих жінок або спричинити інсульт у людей, які страждають на гіпертонію.

Про це під час прямого ефіру на "Обозревателе" розповіла лікар-терапевт вищої категорії, кандидат медичних наук Еліна Бережна.

"Сонце небезпечне, насамперед, по трьом причинам. Перша - для молодих жінок дітородного віку, тобто або жінка близько 20 років, або вона нещодавно народила дитину. У цьому випадку вони дуже вразливі, тому що сонце може спровокувати і дати поштовх так званим аутоімунних захворюванням, таким як системна червона вовчанка... Уже всі ми знаємо, що будь-яка родимка провокується на переродження в меланому при надмірній інсоляції. Всі люди, у яких підвищений тиск - для них сонце абсолютно протипоказане. Інсульт - це те, що у них провокує сонце", - сказала Бережна.

Вона додала, що у випадку, якщо у молодих жінок після перебування на сонці виникають палаючі плями у вигляді кілець, як правило, на гомілках, починають хворіти і опухати суглоби, з'являються набряки, їм необхідно негайно звернутися до лікаря, оскільки це перші прояви вовчанки.

Як повідомляв "Обозреватель", лікар дала поради, як засмагати так, щоб сонце зціляло, а не вбивало.

Не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини