МоваЯзык

/ Хвороби і лікування

Україна не залишила інвалідам вибору - вони зобов'язані купувати неякісні держпослуги

Експерт із питань соціальної політики інституту Суспільно-економічних досліджень Маріанна Онуфрик вважає, що Україна є монополістом із надання інвалідам дешевих та неякісних послуг.

Про це вона сказала в прямому ефірі на "Обозревателе".

"Через те, що у нас в Україні практично нерозвинена система соціальних послуг на рівні суспільства, держава є монополістом у цій сфері, можна сказати, що вона є монополістом неякісних соціальних послуг, оскільки не відчуває конкуренції. Такі послуги є дешевими, хоча не можна сказати, що доступними, і, практично, єдиними, тому що у сім'ї, яка опиняється у скрутних життєвих обставинах, отримуючи мізерну допомогу (на сьогодні це близько тисячі гривень), просто немає вибору", - сказала Онуфрик.

Вона додала, що в Україні дуже погана ситуація з дотриманням прав інвалідів. На 14-й сесії Комітету з прав інвалідів ООН організації-учасники виявили порушення практично за всіма статтями Конвенції з прав інвалідів.

Як повідомляв "Обозреватель", згідно з даними опитування, інваліди знаходяться на другому місці серед груп, які страждають від дискримінації в Україні.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Місце
0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини