Народ Сьєрра-Леоне може зникнути через вірус Ебола

7,7 т.
Народ Сьєрра-Леоне може зникнути через вірус Ебола

Існування народу Сьєрра-Леоне піддається небезпеці у зв'язку з епідемією лихоманки Ебола. Про це повідомляє радіо " Маяк "з посиланням на заяву Президента західноафриканської країни Ернеста Бай Корома (Ernest Bai Koroma).

Повідомляється, що під час виступу на телебаченні він закликав "кожного громадянина країни активізувати зусилля по боротьбі з небезпечним захворюванням".

Очевидці кажуть, що в столиці країни Фрітауні запанувала тривожна тиша. Закриті крамниці, магазини, бари і ресторани. Спорожніли вулиці, налякані жителі закрилися в своїх будинках, а по автотрасах міста лише зрідка проїжджають машини медичних служб.

Відео дня

Як повідомляють " МедНовости " з посиланням на Reuters, у зв'язку з епідемією лихоманки Ебола Президент Сьєрра-Леоне 31 липня оголосив про введення в країні режиму надзвичайного стану. Напередодні від лихоманки Ебола помер єдиний в Сьєрра-Леоне фахівець з цієї інфекції, що очолював боротьбу з епідемією в країні, яка лідирує за кількістю хворих серед країн Західної Африки.

Читайте: Країни Африки об'єднають зусилля в боротьбі із спалахом ЛИХОМАНКИ ЕболА

"Екстраординарна ситуація вимагає екстраординарних заходів", - заявив Ернест Баі Корома. За його словами, режим НС вводиться в Сьєрра-Леоне спочатку на два-три місяці. Сили армії і поліції підтримуватимуть карантинні заходи і забезпечуватимуть безпеку лікарів на місцях, напади на яких почастішали останнім часом. Для виявлення захворілих спеціальними медичними командами робитимуться подворові обходи.

За останніми даними, жертвами спалаху лихоманки Ебола в Західній Африці стали 887 людей, ще 1603 - заразилися.

Нагадаємо, раніше "Обозреватель" повідомляв, що потрібно знати про лихоманку Ебола .

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки