Вчені з'ясували, чому людину тягне випити алкоголь

24,0 т.
Вчені з'ясували, чому людину тягне випити алкоголь

Американські вчені з'ясували, що фактор, який відповідає за споживання людиною солодкого й алкоголю, знаходиться в печінці. Для цього вони провели досліди на мишах і мавпах.

Дослідники знайшли в печінці тварин гормон FGF21, який може чинити потужний вплив на поведінку, впливаючи на центральну нервову систему, зокрема, людини, - передає Naked Science.

"Звичайно, з першого погляду вам може здатися, що FGF21 і пов'язані з ними нервові клітини можна перетворити на універсальний засіб від алкоголізму, переїдання, діабету та інших розладів метаболізму, але не треба поспішати. Вкрай важливо розуміти, що ці нейрони відповідають за реакцію задоволення і пов'язані з нашим настроєм, тому необхідно перевірити, чи буде FGF21 викликати депресію", - розповіли учений.

Відео дня

Експерименти показали, що гормон синтезується в печінці у відповідь на споживання цукру, а потім він впливає на апетит. Після FGF21 потрапляє в кров і, впливаючи на гіпоталамус, впливає на тягу до солодкого.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що медики розповіли, як можна схуднути в новорічні свята.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки