Ніякої паніки: українців заспокоїли щодо вірусу Зика

4,1 т.
Ніякої паніки: українців заспокоїли щодо вірусу Зика

Небезпеки поширення вірусу Зика в Україні немає, оскільки переносниками вірусу є комарі роду Aedes, які не живуть на території країни.

Як заявили в Держсанепідемслужбі, інфекцію можуть отримати туристи, які відпочивають в екзотичних країнах, - передає ТСН.

Також небезпечно для вагітних жінок перебувати в регіонах, де зафіксовані випадки зараження вірусом.

У Держепідемслужбі рекомендують в країнах, де є ризик зараження, використовувати захист від комарів і уникати заболочених місць.

Як повідомляв "Обозреватель", раніше у Всесвітній організації охорони здоров'я попередили, що вірус Зика може поширитися майже по всій Північній і Південній Америці.

Відео дня
disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки