Квітуча вода в Дніпрі: названі дві головні причини

Вода в Дніпрі

Вода в Дніпрі могла почати цвісти через високу температуру повітря та недбале ставлення до неї зі сторони людини.

Про це в коментарі "Обозревателю" розповів лікар Віктор Литвиненко.

"Цвітіння води - це нормальний розвиток фітопланктону за рахунок розмноження водоростей. Вони отримують сприятливі умови для розмноження через високу температуру і через те, що їх ніхто не прибирає, не проводить очистку цих водойм. Тому, навіть якщо водойма має досить високу плинність, але людина нічого не робить, то вона буде цвісти", - сказав лікар.

Відео дня

Раніше генеральний директор київського КП "Плесо" Денис Пікалов у коментарі журналістам розповів про жахливий стан води в Дніпрі.

Як писав "Обозреватель", Національний екологічний центр заявив про виявлене звалище токсичних відходів на березі Дніпра.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки