МоваЯзык

/ Хвороби і лікування

Вчені створюють сосиски, які лікуватимуть рак і омолоджуватимуть

Шведські вчені займаються створенням сосисок, які будуть знижувати ризик виникнення раку кишечника. У такі м'ясні вироби додаватимуть антиоксиданти.

"Сосиски з антиоксидантами можуть використовуватися для зниження ризику розвитку онкологічних проблем у тих, хто досі харчується незбалансовано і не отримує достатньої кількості антиоксидантів із рослинною їжею", - розповів Єва Торнберг із Лундського університету, передає Naked Science.

Поки що робота над "протипухлинними сосисками" ще на самому початку. Вчені мають намір точно упевнитися в тому, що сам підхід - додавання антиоксидантів у м'ясну продукцію - спрацює. Якщо це вдасться, прототипи будуть випробувані на лабораторних тваринах. І лише після цього автори перейдуть до досліджень і випробувань на людях.

"М'ясо поживне, не викликає алергію, містить велику кількість білків та інших корисних речовин. Варто також пам'ятати, що антиоксиданти вважаються ще й речовинами, що сприяють уповільненню вікових змін і старіння. Виходить, що "протипухлинні сосиски" можуть виявитися ще й "сосисками молодості", - зазначила Торнберг.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що вчені назвали найшкідливішу їжу для дітей.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Місце
0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини