Мутує: в Китаї виявили новий штам небезпечного вірусу

3,5 т.
Пташиний грип, медик

У Китаї виявили новий різновид штаму пташиного грипу H7N9. Нис вже заразилися декілька осіб.

Про це повідомляє видання РІА Новини.

Мутацію експерти виявили в провінції Гуандун у січні цього року, після проведення аналізів двох пацієнтів, які заразилися вірусом H7N9. Обидва пацієнти раніше мали контакт із птицею.

Експерти центру спільно з експертами сільськогосподарського сектора після проведення досліджень дійшли висновку, що нова мутація H7N9 є високопатогенним вірусом для птахів, проте нині поки не виявлено мутації в зростанні сили впливу на людину.

Відео дня

Повідомляється, що один пацієнт вже вилікувався, другий все ще проходить лікування. Медики також протягом двох тижнів вели пильний медичний нагляд за 105 знайомими, у яких був контакт із хворими. Поки ніяких симптомів захворювання у них виявлено не було.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, пташиний грип є інфекційним вірусним захворюванням птахів, часто протікає без очевидних симптомів. У деяких випадках вірус може долати видовий бар'єр і викликати хворобу або безсимптомні інфекції у людей і тварин.

Як повідомляв "Обозреватель", дослідники попередили, що  кішки можуть заразити людину пташиним грипом.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки