Лікарі розвіяли поширені міфи про проблеми із серцем

11,5 т.
людина, проблеми з серцем

Медики розвіяли найпоширеніші міфи, пов'язані з хворобами серця. Безліч людей навіть не здогадується, що ці медичні вигадки не мають жодної наукової основи.

Про це повідомляє видання АН.

Перш за все вчені зазначили, що проблеми з серцево-судинною системою можуть виникати у людей похилого віку, середнього і навіть у дітей.

За словами науковців, міф про те, що представники сильної статі більш схильні до захворювань серця є не правдивим. Лікарі стверджують, що у жінок такі ж проблеми виникають після настання менопаузи.

Більш того, експерти зазначили, що підвищений рівень холестерину більше пов'язаний із генетичними особливостями, ніж зі шкідливими продуктами або неправильним харчуванням.

Відео дня

Фахівці наголосили, що існує помилкова думка, що кардионагрузки знизять ризик захворювань серця. На думку вчених, легкі вправи підійдуть для профілактики, а постійні заняття навпаки збільшать ризик появи серцевих проблем.

Повідомляється, що найпопулярнішим міфом, що стосується захворювань серця, є взаємозв'язок хвороби з ожирінням. За словами фахівців, малоактивний спосіб життя, звичайно, впливає на роботу м'язового органу людини, однак люди з малою фізичною активністю страждають від наявності проблем із серцево-судинною системою організму.

Лікарі рекомендують, щоб налагодити роботу серця необхідно вести більш здоровий спосіб життя і намагатися перебувати в русі.

Як повідомляв "Обозреватель", ритм скорочень жіночого серця швидший від чоловічого через статеві гормони.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки