Лікарі розвіяли поширені міфи про проблеми із серцем

11,5 т.
людина, проблеми з серцем

Медики розвіяли найпоширеніші міфи, пов'язані з хворобами серця. Безліч людей навіть не здогадується, що ці медичні вигадки не мають жодної наукової основи.

Про це повідомляє видання АН.

Перш за все вчені зазначили, що проблеми з серцево-судинною системою можуть виникати у людей похилого віку, середнього і навіть у дітей.

За словами науковців, міф про те, що представники сильної статі більш схильні до захворювань серця є не правдивим. Лікарі стверджують, що у жінок такі ж проблеми виникають після настання менопаузи.

Більш того, експерти зазначили, що підвищений рівень холестерину більше пов'язаний із генетичними особливостями, ніж зі шкідливими продуктами або неправильним харчуванням.

Відео дня

Читайте: Помилочка вийшла: у двох піддослідних мало не розірвалося серце під час експерименту

Фахівці наголосили, що існує помилкова думка, що кардионагрузки знизять ризик захворювань серця. На думку вчених, легкі вправи підійдуть для профілактики, а постійні заняття навпаки збільшать ризик появи серцевих проблем.

Повідомляється, що найпопулярнішим міфом, що стосується захворювань серця, є взаємозв'язок хвороби з ожирінням. За словами фахівців, малоактивний спосіб життя, звичайно, впливає на роботу м'язового органу людини, однак люди з малою фізичною активністю страждають від наявності проблем із серцево-судинною системою організму.

Лікарі рекомендують, щоб налагодити роботу серця необхідно вести більш здоровий спосіб життя і намагатися перебувати в русі.

Як повідомляв "Обозреватель", ритм скорочень жіночого серця швидший від чоловічого через статеві гормони.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки