Лікарі розвіяли поширені міфи про проблеми із серцем
Медики розвіяли найпоширеніші міфи, пов'язані з хворобами серця. Безліч людей навіть не здогадується, що ці медичні вигадки не мають жодної наукової основи.
Про це повідомляє видання АН.
Перш за все вчені зазначили, що проблеми з серцево-судинною системою можуть виникати у людей похилого віку, середнього і навіть у дітей.
За словами науковців, міф про те, що представники сильної статі більш схильні до захворювань серця є не правдивим. Лікарі стверджують, що у жінок такі ж проблеми виникають після настання менопаузи.
Більш того, експерти зазначили, що підвищений рівень холестерину більше пов'язаний із генетичними особливостями, ніж зі шкідливими продуктами або неправильним харчуванням.
Читайте: Помилочка вийшла: у двох піддослідних мало не розірвалося серце під час експерименту
Фахівці наголосили, що існує помилкова думка, що кардионагрузки знизять ризик захворювань серця. На думку вчених, легкі вправи підійдуть для профілактики, а постійні заняття навпаки збільшать ризик появи серцевих проблем.
Повідомляється, що найпопулярнішим міфом, що стосується захворювань серця, є взаємозв'язок хвороби з ожирінням. За словами фахівців, малоактивний спосіб життя, звичайно, впливає на роботу м'язового органу людини, однак люди з малою фізичною активністю страждають від наявності проблем із серцево-судинною системою організму.
Лікарі рекомендують, щоб налагодити роботу серця необхідно вести більш здоровий спосіб життя і намагатися перебувати в русі.
Як повідомляв "Обозреватель", ритм скорочень жіночого серця швидший від чоловічого через статеві гормони.