В Україні під заборону потрапили популярні пігулки від застуди та грипу

30,0 т.
таблетки

В Україні введена тимчасова заборона на продаж і використання пігулок від застуди та грипу "Gripex NOC" (пігулки в блістерах №6) серії 4001795U виробництва американської компанії "Фармація Інтернешнл. Інк.".

Про це йдеться в розпорядженні Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Заборона введена через виниклі підозри у фальсифікації. У зв'язку з цим Держслужба зобов'язала всі суб'єкти держвласності, які здійснюють реалізацію, зберігання та застосування цього препарату негайно перевірити наявність препарату "Gripex NOC" серії 4001795U і вилучити його з обігу для подальшого приміщення під карантин.

Відео дня

Розпорядження про заборону після публікації в терміновому порядку доводиться до відома кожної аптеки та інших об'єктів, і ті зобов'язані невідкладно виконати його вимоги, після чого надати звіт до територіального органу Держслужби.

Перед купівлею цього препарату необхідно переконатися, що його серія не збігається із серією забороненою партією.

Як повідомляв "Обозреватель", медики назвали три основні способи, які допоможуть уберегтися від грипу.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки