Змінюючи нашу ДНК: вчені з'ясували, який вид спорту може захистити від раку

21,8 т.
Змінюючи нашу ДНК: вчені з'ясували, який вид спорту може захистити від раку

Останні дослідження вчених із Великобританії показали, що йога і медитація зменшують ризик раку, змінюючи нашу ДНК.

Про це повідомляє видання Daily Mail.

Вченими були проаналізовані дані 18 досліджень із 846 учасниками, які проводилися протягом 11 років. Дослідження були включені в аналіз, якщо вони вимірювали експресію гена після духовної практики. У результаті з'ясувалося, що люди, які практикують йогу, виробляють значно меншу кількість молекул, які активують гени, що викликають рак.

"Мільйони людей у всьому світі вже користуються перевагами духовної практики, такими як йога або медитація, але те, що вони, можливо, не розуміють, полягає у тому, що ці переваги починаються із молекулярного рівня і можуть змінити спосіб нашого генетичного коду. Простіше кажучи, йога змушує мозок управляти нашими процесами ДНК шляхом, який покращує наше самопочуття", - прокоментувала провідний автор дослідження Івана Бурик.

Відео дня

Як раніше повідомляв "Обозреватель", названий вид спорту, який допоможе відновитися після інсульту.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки