Смертельна хвороба: в Україні 25 людей померли від свинячого грипу

19,8 т.
Смертельна хвороба: в Україні 25 людей померли від свинячого грипу

Щонайменше 25 людей стали жертвами свинячого грипу в Україні з початку сезону захворюваності.

Цифри наводить Reuters з посиланням на главу державного центру по боротьбі з грипом Тетяну Діхановську.

Фахівець не уточнила, коли саме почався сезон.

Відзначається, що в середу, 13 січня, міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі заявив, що спалах грипу ще не достатньо широко поширився, щоб вважатися епідемією.

Повідомляється, що Вірменія також заявила про спалах свинячого грипу на цьому тижні.

Відео дня

Як повідомляв "Обозреватель", в Києві лікарі зафіксували дві смерті в результаті захворювання вірусом свинячого грипу (A/H1N1). За період з 4 по 10 січня на грип та ГРВІ в столиці захворіли більше 13 тисяч людей, більше 8 тис. випадків яких (61,5%) зареєстровані у дітей у віці до 17 років.

При цьому наголошується, що близько 60% мешканців Києва вже перехворіли свинячим грипом, який циркулює в столиці з 2009 року, а тому мають імунітет до цього типу вірусу.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки