Відомий український лікар запустила важливий флешмоб у соцмережі

17,2 т.
Наталія Лелюх

Відомий український лікар Наталія Лелюх запустила в соцмережі флешмоб, покликаний захистити здоров'я людей у сезон епідемії грипу та ГРВІ.

У Facebook вона закликала українців не ходити на роботу хворими, щоб не заражати інших.

"Сезон епідемій відкритий, але є ті, хто не захворів і ходить на роботу, наражаючись на небезпеку підхопити чхання того, хто вирішив, що він незамінний і божественний. І його чхання і соплі мають лікувальну і чарівну дію", - зазначила вона.

Вона звернулася з проханням до всіх своїх 5000 френдів у співтоваристві.

Відео дня

"Давайте зробимо флешмоб під хештегом #захворівсидивдома #соплінамаску. Їхня мета: розміщуємо фото в масці, або домашнє фото з чаєм, з описом, що навіть будучи "директором Всесвіту", ви поважаєте оточуючих людей і можете скасувати суперважливі зустрічі, у першу чергу - заради себе, а також заради безпеки інших", - попросила лікар.

Додамо, що користувачі мережі активно підтримали флешмоб.

130 осіб зробили перепост повідомлення Лелюх і більше 700 чоловік поставили "лайк".

Як повідомляв "Обозреватель", українцям назвали безпечні вакцини від грипу.

Відомий український лікар запустила важливий флешмоб у соцмережі

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки