МоваЯзык

/ Хвороби і лікування

Гінеколог розповіла, як самолікування жіночих хвороб може призвести до безпліддя

Самолікування в домашніх умовах жіночих хвороб може призвести до серйозних проблем з внутрішніми органами і навіть до безпліддя.

Про це в ефірі телеканалу "Соціальна країна", відповідаючи на запитання "Обозревателя", розповіла лікар-гінеколог Ольга Піскун.

На думку лікаря, відсутність контролю інформації про лікування різних хвороб в Інтернеті призвело до того, що люди не йдуть до лікаря, а намагаються лікуватися вдома, тільки шкодячи своєму здоров'ю.

"Домашнє лікування - це просто бич, який виводить з рівноваги систему імунітету і здоров'я пацієнтів. Завдяки неконтрольованій інформації в Інтернеті та на телебаченні, люди займаються дуже серйозними системами лікування, які їм не показані. Вживаються антибіотики або дуже сильні антисептики, які вбивають всю мікрофлору. Не можна займатися самолікуванням, потрібно йти до лікаря, щоб знати, як це лікувати", - пояснила експерт.

Піскун наголосила, що прийом антибіотиків і подібних препаратів, без належних рекомендацій, не вилікує хворобу, а навпаки призведе до ще більш серйозних порушень зі здоров'ям.

"Неконтрольований прийом антибіотиків - це зараз основна проблема, яка може призвести до тяжких наслідків. По-перше - це порушення мікрофлори. Що головне для жінки - щоб все було збалансовано. У статевих органах жінки, живе більше 40 видів мікробів. Вони живуть у такому балансі, що не викликають хвороб або запальних змін. Але якщо при прийомі антибіотиків ми вб'ємо один з видів, то інші почнуть рости і приведуть до запалень, до розростання нехорошою мікрофлори, яка призводить до хвороби", - попередила лікар.

За словами фахівця, прийом антибіотиків або інших ліків не за призначенням може призвести до порушення функцій печінки, нирок та інших органів. Така безвідповідальність може навіть стати причиною безпліддя.

"Наприклад, жінка має статевого партнера, якусь мікрофлору і маючи звичайний авітаміноз, починає приймати антибіотики, які не призводять до лікування. Навпаки, залишається погана мікрофлора, яка призводить до захворювань, запальних процесів і до зрушень, які не дадуть можливості завагітніти" , - додала вона.

Як повідомляв "Обозреватель", складений ТОП-12 помилок особистої гігієни, які допускають жінки не усвідомлюючи, що це може призвести до серйозних проблем зі здоров'ям.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "жіночі хвороби" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини