МоваЯзык

/ Хвороби і лікування

Аж до смерті: з'ясувалася прихована небезпека популярного антибіотика

Медики встановили, що прийом антибіотика амоксициліну може призвести до небезпечного захворювання - менінгіту - і навіть викликати летальний результат.

Приводом для досліджень став випадок з 60-річним жителем Нью-Джерсі (США). Стоматолог призначив йому прийом амоксициліну. Даний антибіотик широкого спектру дії дуже популярний в медичній практиці в усьому світі і є навіть більш вживаним, ніж відомий ампіцилін, пише "АіФ".

Стоматолог провів процедуру перепломбування каналів зуба і відпустив пацієнта додому. Вже незабаром чоловік потрапив до лікарні з лихоманкою, головним болем і болями в шиї, коли лікарі поставили діагноз "менінгіт".

Лікарі провели аналізи і підтвердили здогади. Як вдалося виявити, дане небезпечне ускладнення, перетікає в менінгіт, - дуже рідкісне явище. Відзначається, що, на щастя, такий стан можна вилікувати. При перших проявах слід припинити прийом будь-якого антибіотика і звернутися до лікаря.

Як повідомляв OBOZREVATEL, німецький журналіст Ханнес Штайн наророчив Європі епідемію, схожу за масштабами з пандемією "Юстинианової" чуми, яка лютувала в VI-VII століттях.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Місце
0
Коментарі
8
3
Смішно
0
Цікаво
5
Сумно
2
Треш

Блоги медицини