Аж до смерті: з'ясувалася прихована небезпека популярного антибіотика

28,7 т.
Аж до смерті: з'ясувалася прихована небезпека популярного антибіотика

Медики встановили, що прийом антибіотика амоксициліну може призвести до небезпечного захворювання - менінгіту - і навіть викликати летальний результат.

Приводом для досліджень став випадок з 60-річним жителем Нью-Джерсі (США). Стоматолог призначив йому прийом амоксициліну. Даний антибіотик широкого спектру дії дуже популярний в медичній практиці в усьому світі і є навіть більш вживаним, ніж відомий ампіцилін, пише "АіФ".

Стоматолог провів процедуру перепломбування каналів зуба і відпустив пацієнта додому. Вже незабаром чоловік потрапив до лікарні з лихоманкою, головним болем і болями в шиї, коли лікарі поставили діагноз "менінгіт".

Відео дня

Читайте: "Таблетка від усіх хвороб": медики назвали спосіб жити довше

Лікарі провели аналізи і підтвердили здогади. Як вдалося виявити, дане небезпечне ускладнення, перетікає в менінгіт, - дуже рідкісне явище. Відзначається, що, на щастя, такий стан можна вилікувати. При перших проявах слід припинити прийом будь-якого антибіотика і звернутися до лікаря.

Як повідомляв OBOZREVATEL, німецький журналіст Ханнес Штайн наророчив Європі епідемію, схожу за масштабами з пандемією "Юстинианової" чуми, яка лютувала в VI-VII століттях.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки