Епідемія грипу в Україні: МОЗ склав список небажаних ліків

34,4 т.
Епідемія грипу в Україні: МОЗ склав список небажаних ліків

Міністерство охорони здоров'я України склало список небажаних для вживання медикаментів на випадок застуди або захворювання на грип.

Як зазначила на особистій сторінці в Facebook виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, часто популярні ліки, які пацієнти звикли вживати або ж набувають за рекомендацією друзів, не мають доведеної ефективності для лікування грипу та ГРВІ.

"Велика кількість ліків або їхня висока вартість зовсім не гарантують, що ці препарати допоможуть вам вилікуватися", - запевнила вона.

У свою чергу, Супрун порекомендувала українцям зберегти собі цей список, поділитися ним з друзями. Що ж стосується колег-медиків, їх вона закликала користуватися міжнародними протоколами, де зібрані найбільш дієві зараз методики лікування пацієнтів.

Відео дня

Читайте також на "Обозревателе", як обдурити епідемію грипу і підтримати організм.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки