Фармакологи заявили про вихід нового дешевого препарату для лікування гепатиту С

11,7 т.
Фармакологи заявили про вихід нового дешевого препарату для лікування гепатиту С

У лікуванні гепатиту С намітилися серйозні зрушення.

Як повідомляє УНІАН, незабаром на ринку з'являться дешеві і високоефективні ліки. Про це на саміті ВООЗ у Сан-Паулу оголосив експерт із фармакології Ліверпульського Університету Ендрю Хілл.

Він повідомив, що 12-тижневий курс лікування гепатиту С новим препаратом обійдеться в 50 доларів США. Результати лікування приблизно тисячі пацієнтів показали його високу ефективність.

За словами експерта, випробування підтвердили, що ліки - генерик, або аналог, так само ефективний, як і брендові препарати.

Відео дня

"Для того, щоб забезпечити пацієнтів цими ліками вартістю 50 доларів, потрібно приблизно 3,5 мільярда доларів. А це - менше одного відсотка загальносвітового бюджету на цілі охорони здоров'я", - заявив Ендрю Хілл.

Він закликав держави вжити рішучих заходів щодо скорочення масштабів цього виду гепатиту, який щорічно забирає 1,3 млн життів.

На саміті в Бразилії представники ВООЗ нагадали про мету повністю викорінити гепатит С до 2030 року. Поки на шляху до неї знаходяться лише сім держав світу - Австралія, Бразилія, Грузія, Німеччина, Єгипет, Ісландія, Нідерланди, Швеція та Японія.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", дослідники з Університетського коледжу Лондона й університету виявили, що в результаті тривалого прийому інгібіторів протонної помпи (ІПП) ризик розвитку раку шлунка може подвоїтися.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки