МоваЯзык

/ Хвороби і лікування

Хворіють утричі частіше: вчені назвали нову небезпеку апендициту

У пацієнтів із видаленим апендиксом утричі частіше виникає хвороба Паркінсона, також названа трепетним паралічем. Ця закономірність доводить зв'язок між кишечником і хворобами нервової системи.

Вчені вивчили історії хвороб понад 62,2 мільйона пацієнтів, пише The Telegraph. Це стало найбільшим подібним дослідженням.

У 488 190 пацієнтів із уже видаленим апендиксом у 4470 випадках діагностували хворобу Паркінсона, тобто в 0,92% випадків це відхилення розвивалося після проведення операції.

У інших пацієнтів, у яких не було операції, хворобу Паркінсона діагностували в 177 230 випадках, тобто лише в 0,29%. Так, у людей без апендикса захворювання виникало майже втричі частіше.

Ілюстрація

Ілюстрація. Джерело: orionpharma.ru

orionpharma.ru

Головний автор дослідження, лікар університетської клініки Клівленда Мохамед Шерифф зазначив, що всі останні дослідження хвороби Паркінсона концентрувалися на альфа-синуклеїні – білка шлунково-кишкового тракту.

У зв'язку з цим вчені поглибили дослідження, які вивчають зв'язок апендикса і розвитку трепетного паралічу.

Як писав OBOZREVATEL, однією з найпоширеніших хвороб на планеті є хвороба Паркінсона. Вчені з Франції прийшли до висновку, що виною тут може бути погана екологія.

Кількість хворих на це відхилення збільшилася в півтора раза починаючи з 1990-х років.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Місце
0
Коментарі
1
0
Смішно
7
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини