Чоловіки під ударом: лікар розповіла про страшну хворобу, яка загрожує людям

39,3 т.
Чоловіки під ударом: лікар розповіла про страшну хворобу, яка загрожує людям

Однією із найбільш поширених хвороб на планеті є хвороба Паркінсона. Вчені із Франції дійшли до висновку, що винною тут може бути погана екологія.

Про це в ефірі ObozTV розповіла лікар-невропатолог, член Європейської федерації головного болю Тетяна Майкова. Вона зазначила, що кількість хворих на цю недугу збільшилась у півтора рази починаючи із 1990-их років.

"Взагалі неврологічні захворювання у світі поширюються із найбільшою швидкістю. У розвинутих країнах, наприклад, у Франції, нещодавно проводилось дослідження, чому у прекрасних сільських районах країни кількість хворих більшає. І вони прийшли до висновку, що це вплив пестицидів, гербіцидів, якими активно користуються фермери, агрономи", – сказала вона.

Відео дня

Є ще ряд причин, які викликають цю хворобу, зазначила Майкова. Вона також пояснила, що за статистикою, хвороба Паркінсона частіше реєструється серед чоловіків.

Чоловіки під ударом: лікар розповіла про страшну хворобу

"Якоїсь однієї причини нема, це можуть бути генетична схильність, травми, інфекції, запальні хвороби, токсичний вплив. Частіше хворіють люди старшого віку. Серед них чоловіків у півтора рази більше, аніж жінок", – додала невропатолог.

Як повідомляв OBOZREVATEL, вчені Ратгерського університету (США) дійшли висновку, що у каві міститься речовина, яка разом із кофеїном може загальмувати розвиток хвороби Паркінсона і деменції з тільцями Леві. Воскова оболонка кавових бобів містить елемент ейкозаноїл-5-гідроксітріптамід (EHT). Згідно з дослідженням експертів, саме він захищає мозок від накопичення білка, пов'язаного із хворобами.

Інформаційне шоу "Студія Обозреватель" дивіться щодня по буднях о 10:00 на ObozTV.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки