Мамо, я в шапці: медики розповіли, чому голова повинна бути в теплі

14,5 т.
Мамо, я в шапці: медики розповіли, чому голова повинна бути в теплі

Шапка - не лише модний аксесуар, а й засіб захисту в холодну погоду.

Про це в сюжеті ТСН розповіла лікар-терапевт Рита Гофман.

За її словами, необхідно захищати зону потилиці і бічних поверхонь шиї. Тут відбувається найбільший теплообмін і саме ці частини тіла є найбільш уразливими. "Там знаходяться багато структур, які можуть запалитися при переохолодженні", - говорить вона.

У сюжеті також сказано, що нежить - найменше зло, яке може статися, якщо застудити голову. "Коли голова в холоді, людина швидше замерзає і навіть тепла куртка не рятує від промерзання", - сказано в сюжеті.

Відео дня

Існує небезпека також застудити голову. Цей стан супроводжується неприємними симптомами, серед яких: зміна артеріального тиску, сильне запаморочення, температура або озноб, а також головні болі і шум у вухах.

Без лікування при застуді голови можуть початися ускладнення.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", міністерство охорони здоров'я України склало список небажаних для вживання медикаментів на випадок застуди або захворювання на грип.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки