"Невинна" кіста "з'їла" чоловікові півобличчя: опубліковане фото

19,3 т.
'Невинна' кіста 'з'їла' чоловікові півобличчя

Житель Канади Сільвен Фаранда через невинну на перший погляд кісту втратив ніс, щоку і очі. Крім того, лікарі сказали, що він не проживе більше ніж півроку, оскільки утворення виявилося раковим.

Він звернувся до лікаря через проблеми з диханням у 2008 році, пише "Лента.ру". "У моїй лівій ніздрі була кіста, яка заважала мені дихати. Я думав, що вона безпечна, але це виявилася ракова пухлина. Коли мені сказали, що жити мені залишилося півроку, я спочатку був у відчаї, а потім вирішив боротися", - розповів він.

Йому діагностували рак навколоносових синусів і лімфатичних вузлів.

Однак через десять років він переміг хворобу, хоча це коштувало йому втрати половини обличчя. Після 125 процедур радіотерапії і тижня брахітерапії аналізи показали, що в тілі чоловіка не залишилося ракових клітин.

Відео дня

Через операції з видалення пухлин на обличчі чоловіка залишилося безліч отворів. Лікарі заповнили їх шкірними протезами, а також вставили Фаранду зубні імплантати, щоб він міг їсти.

Також 55-річний чоловік збирає гроші на поїздку з сім'єю на Гаваї. Він хоче відзначити одужання відпочинком на березі океану.

"Невинна" кіста "з'їла" чоловікові півобличчя

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше була розроблена новітня технологія боротьби з раком, яка дозволяє у кілька разів знизити дози хіміотерапії.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки