Що робити, якщо дитина захворіла перед подорожжю: Комаровський дав поради батькам

Дитина захворіла перед подорожжю

Лікар Євген Комаровський дав пораду, що робити, якщо дитина захворіла перед подорожжю. За його словами, не варто скасовувати поїздку, якщо в дитини спостерігаються симптоми гострої респіраторної інфекції.

У себе в Instagram спеціаліст розповів, що в такому випадку потрібно промити ніс, закапати судинозвужувальні краплі і дати жарознижувальні. Однак із температурою тіла під 39 градусів можна захворіти на вітрянку, стоматит, кишкову інфекцію або отит, попередив Комаровський.

За його словами, якщо з вірусною інфекцією ви оселитеся з дитиною в номері, де спекотно, там, ймовірно, не буде можливості забезпечити потрібний мікроклімат. Крім того, не варто давати антибіотики без точного діагнозу. Тому краще залишитися вдома, недалеко від поліклініки, наголосив лікар.

Відео дня

Як повідомляв OBOZREVATEL раніше, Євген Комаровський розповів, що потрібно для отримання точного результату тесту на COVID-19. Вони дають близько третини хибнопозитивних або помилково негативних результатів.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки