Спалах дифтерії: на Харківщині ще одна жінка потрапила до лікарні

8,8 т.
Спалах дифтерії: на Харківщині ще одна жінка потрапила до лікарні

У Харківській області госпіталізували ще одну людину з підозрою на дифтерію.

Про це повідомила заступниця директора департаменту охорони здоров'я Харківської обладміністрації Наталія Куфтеріна, нагадавши, що перший випадок зафіксований наприкінці жовтня – в інфекційну лікарню потрапила харків'янка, передає "Укрінформ".

"4 листопада госпіталізували жительку Вовчанська. Лабораторно діагноз ще не підтверджено, але клінічні прояви, зокрема, сірий наліт на мигдалинах, вказують саме на дифтерію", – підкреслила вона.

Відео дня

Куфтеріна додала, що хворі отримують все необхідне лікування, наразі їхній стан стабільний.

Палата в лікарні

За її словами, в Харківській області є тільки 15 доз анатоксину, який необхідно вводити в разі важкої форми захворювання. Поповнення запасу ліків очікується протягом місяця-двох.

Водночас лікарка зазначила, що вакцини проти дифтерії в Харківській області вистачить до кінця року – і для дітей, і для дорослих. Куфтеріна наголосила, що обидві пацієнтки не мали щеплень у дорослому віці.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки