Спалах кору: в Україну доставлять вакцину з Європи

9,9 т.
Спалах кору: в Україну доставлять вакцину з Європи

Уряд Угорщини після звернення Закарпатської ОДА вирішив виділити області 8 тис. вакцин від кору як гуманітарну допомогу.

Про це повідомив голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль.

"Уряд цієї країни прийняв рішення виділити області вісім тисяч вакцин як гуманітарну допомогу. При цьому Угорщина не є виробником вакцини, а закуповує її в інших країнах", - говорить він.

Очікується, що гуманітарний вантаж прибуде в п'ятницю, 26 січня.

"Вакцина відразу буде направлена ​​до медичних установ області, її вистачить приблизно на два місяці. Це не перший подібний гуманітарний вантаж - у лютому минулого року Угорщина передала нам 4,5 тонн медичного препарату для тяжкохворих з термінальною стадією хронічної ниркової недостатності, а в березні - п'ять тисяч вакцин від кору, паротиту та краснухи. До речі, десять тисяч вакцин, які Закарпаттю пообіцяло Міністерство охорони здоров'я, ми поки не отримали", - додав Москаль.

Відео дня

Як раніше повідомляв "МедОбоз", небезпечне інфекційне захворювання кір швидко поширилося по Закарпатській області.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки