"Стирає пам'ять": вчені розкрили небезпека кору

15,9 т.
'Стирає пам'ять': вчені розкрили небезпека кору

Кір здатен стирати імунну пам'ять організму і робить його вразливим до інших хвороб.

Як передає Science, вчені з'ясували, що люди, які перехворіли на кір, в подальшому захищені від цієї хвороби на все життя.

Однак вони більш сприйнятливі до інших небезпечних інфекційних захворювань, причому навіть через два-три роки після одужання.

Повідомляється, що вірус кору згубно впливає на імунну систему і призводить до амнезії імунітету - знищуючи певні клітини, вірус змушує імунітет забувати про патогенність в минулому.

Відео дня
Кір, ілюстрація

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Україні почастішали випадки захворювання на кір. Раніше лікар розповів про страшні ускладнення хвороби.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки