"Стирає пам'ять": вчені розкрили небезпека кору

13,6 т.
'Стирає пам'ять': вчені розкрили небезпека кору

Кір здатен стирати імунну пам'ять організму і робить його вразливим до інших хвороб.

Як передає Science, вчені з'ясували, що люди, які перехворіли на кір, в подальшому захищені від цієї хвороби на все життя.

Однак вони більш сприйнятливі до інших небезпечних інфекційних захворювань, причому навіть через два-три роки після одужання.

Читайте: ''Слідом за кором прийде дифтерія'': як хвороби вбивають невакцинованих українців

Повідомляється, що вірус кору згубно впливає на імунну систему і призводить до амнезії імунітету - знищуючи певні клітини, вірус змушує імунітет забувати про патогенність в минулому.

Відео дня
''Стирає пам'ять'': вчені розкрили небезпека кору

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Україні почастішали випадки захворювання на кір. Раніше лікар розповів про страшні ускладнення хвороби.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки