В "Борисполі" почали перевіряти пасажирів через коронавірус. Відео з літака

13,8 т.
В 'Борисполі' почали перевіряти пасажирів через коронавірус

З 26 січня в аеропорту "Бориспіль" почався температурний скринінг пасажирів на прямих авіарейсах з Китаю для запобігання поширенню смертельного китайського коронавірусу 2019 nCoV.

У мережу потрапило відео з літака, на якому можна побачити перевірку пасажирів. Ролик був опублікований на YouTube-каналі ТТ Новини.

У Міністерстві охорони здоров'я повідомили, що фахівці санітарно-карантинного підрозділу зараз вже підготовлені і укомплектовані інфрачервоними термометрами.

В "Борисполі" почали перевіряти пасажирів через коронавірус
Відео дня

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • Представники Міністерства охорони здоров'я України заявили, що в країні були зафіксовані три підозри на зараження новим смертельним коронавірусом з Китаю.

  • Провідний лікар-інфекціоніст України Ольга Голубовська допустила, що коронавірус може передаватися через предмети, зокрема, за допомогою пересилання AliExpress.

  • Китайські вчені визначили, як коронавірус передається людині. Там з'ясували, що він є гібридом вірусів змії і кажана.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки