МоваЯзык

/ Хвороби і лікування

''Вище ноги!'' Вчені побороли ''хворобу'', яка косить мільйони людей

Американські вчені довели ефективність підставки для ніг при хронічних запорах.

Підставка допомагає сильніше зігнути коліна і майже сісти навпочіпки, що дозволяє випрямити пряму кишку і полегшує дефекацію, повідомляє Journal of Clinical Gastroenterology.

Вчені провели експеримент, де залучили 52 добровольців у середньому у віці 29 років. Протягом двох тижнів вони ходили в туалет без такої підставки для ніг, а потім два тижні використовували її. За час експерименту учасники в цілому 1119 раз сходили в туалет "по великому", причому 735 разів без підставки для ніг і 384 – з підставкою.

Дослідження довело, що підставка у 3,64 рази збільшує ймовірність повного спорожнення кишечника і на 77% скорочує труднощі при дефекації. Крім того, без використання підставки у них на 25% збільшувався час, який вони просиджували в туалеті, хоча і не читали при цьому газету і не писали повідомлення по телефону.

Вчені побороли ''хворобу'', яка косить мільйони людей

Вчені відзначили, що не варто намагатися піднімати ноги без будь-якої підставки, сидячи на унітазі, оскільки це буде занадто неприродною позицією, яка не призначена для походу в туалет.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Супрун попередила чоловіків про небезпечну хворобу.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

0
Коментарі
0
1
Смішно
9
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини