Вчені назвали причину найнебезпечнішого раку

26,5 т.
Вчені назвали причину найнебезпечнішого раку

У Великобританії вчені з Університету Кардіффа в результаті наукового експерименту встановили причина виникнення раку передміхурової залози.

Як зазначає MedicaXpress, рак простати є однією з головних причин смерті у чоловіків.

Дослідники виявили мутацію, яка пов'язана з поганим прогнозом для пацієнтів з цим захворюванням.

Ці зміни сприяють розвитку агресивної форми злоякісних пухлин, так званого кастраційно-резистентного раку передміхурової залози.

Люди з цим діагнозом спочатку добре реагують на гормональну терапію, через яку зменшується концентрація чоловічих гормонів. Але вже приблизно через 2-3 роки майже у всіх хворих розвивається кастраційно-резистентна пухлина, яка практично невиліковна.

Відео дня

Вчені виявили, що коли пухлинним клітинам давали мутації в гени PIK3CA, вони швидко утворювали пухлини, які розвивали стійкість до гормональної терапії.

Як відомо, наявність досліджених мутацій PIK3CA в пухлинах статистично значимо погіршує безрецидивне виживання пацієнтів.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в США виявили два нових способи перемогти рак.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки