Антибіотики і протигрибкові: знайдено спосіб убити рак на останній стадії

21,8 т.
Антибіотики і протигрибкові: знайдено спосіб убити рак на останній стадії

Кілька типів лікарських препаратів, які вже використовуються, можуть бути ефективними в боротьбі з утворенням метастазів, які характерні для термінальної стадії ракових пухлин.

До такого висновку прийшли вчені Тулейнского університету в США. Вони з'ясували, що ці сполуки допомагають запобігти передачі хімічних сигналів через екзосоми між злоякісними клітинами, передає "Лента.ру".

Вчені проаналізували 4580 відомих фармакологічно активних сполук і схвалених FDA препаратів.

Виявилося, що 22 із них, включаючи антибіотики, протигрибкові і протизапальні засоби, здатні запобігти вивільненню екзосом з клітин раку передміхурової залози і загальмувати прогресування пухлини.

Відео дня

Як повідомляв OBOZREVATEL, учені визнали китайські фініки Ziziphus jujuba одним з найефективніших засобів для профілактики і лікування пухлин різної тяжкості.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки