Як не захворіти на грип: українцям дали покрокову інструкцію

18,5 т.
Як не захворіти на грип: українцям дали покрокову інструкцію

Станом на третій тиждень січня захворюваність на грип в різних областях України тримається на невисокому рівні.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

Відзначається, що ГРВІ в країні захворіло 159 260 осіб, що типово для цієї пори року.

Що стосується країн Західної, Північної та Південної Європи, то там активність грипу підвищилася, виявлені віруси двох типів грипу - В і А.

"Попередити поширення інфекції (і, таким чином, уникнути грипу та ГРЗ, а також ускладнень від них) допоможуть профілактичні заходи. Найбільш ефективним з них є профілактична вакцинація. Так ви зможете зменшити ризик захворіти на грип, а в разі хвороби - зменшити ризик серйозних ускладнень, госпіталізації та смерті", - рекомендують в МОЗ.

Відео дня

Крім того, українцям радять дотримуватися кількох простих правил, щоб залишатися здоровими взимку.

профілактика грипу

Як повідомляв "Обозреватель", за інформацією журналу Science, експерименти на лабораторних тваринах показали успіх у створенні нового вірусу грипу, який в майбутньому може стати ефективною вакциною проти нього ж.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки