Заразилися від комах: у Запоріжжі спалахнула рідкісна смертельна хвороба

143,5 т.
Заразилися від комах: у Запоріжжі спалахнула рідкісна смертельна хвороба

Станом на 4 жовтня в Запорізькій області у восьми осіб діагностували лихоманку Західного Нілу.

Це захворювання було виявлено при дослідженні матеріалу від хворих із лихоманкою невстановленої етіології, передає "Миг".

Дослідження проводилися у вірусологічній лабораторії ГУ "Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України".

Передбачають, що переносниками вірусу стали комарі або кліщі. Всього у період із 2006 до 2017 року діагноз захворювання був встановлений 43 хворим, які проживали в містах Запоріжжя, Бердянськ, Енергодар, а також у Василівському, Вільнянському, Гуляйпільському, Запорізькому, Токмацькому, Чернігівському, Якимівському районах.

Відео дня

Відзначимо, лихоманка Західного Нілу - важке вірусне захворювання, поширене в країнах зі спекотним кліматом. Вірус не передається від людини до людини. Найбільш схильні до виникнення захворювання люди з ослабленим імунітетом.

Як писав OBOZREVATEL, нещодавно в Саратському районі Одеської області було зафіксовано спалах сибірської виразки - в лікарню потрапило вже п'ятеро осіб.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки