Знижує тиск: вчені назвали "чудодійний" овоч

344,7 т.
Знижує тиск: вчені назвали 'чудодійний' овоч

Вчені виявили овоч, який є панацеєю від підвищеного кров'яного тиску. За їхніми даними, сирий буряк чудово нормалізує тиск і знижує ризик захворювань серцево-судинної системи.

Буряк містить бетаїн, який захищає наш мозок і покращує роботу печінки. У м'якоті буряка міститься нерозчинна клітковина, яка стимулює моторику кишечника і виводить шкідливі речовини з організму. Якщо буряк запекти або зварити, він стане м'яким, а клітковина перетвориться в розчинну, пише "АиФ".

Знижує тиск: вчені назвали "чудодійний" овоч
Відео дня

Сирий буряк є джерелом корисних нітратів — оксиду азоту, який регулює тонус судинної стінки і нормалізує тиск, зменшує ризик інфарктів, інсультів, тобто вкрай корисний для людей, які мають проблеми з серцево-судинною системою.

Для людини з підвищеним тиском достатньо однієї столової ложки дрібно потертого сирого буряка для нормалізації тиску. Його дія подібна до ефекту від прийому таблеток унітрогліцерину, але без побічних реакцій.

Як повідомляв OBOZREVATEL, медики назвали топ-5 продуктів для поліпшення здоров'я.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки