Зупинити хворобу Паркінсона: у лікарів з'явилися перші зачіпки

28,0 т.
 Зупинити хворобу Паркінсона: у лікарів з'явилися перші зачіпки

Команда університетського коледжу в Лондоні (UCL) з'ясувала, що можливо, прогресування хвороби Паркінсона можна буде зупинити препаратом, який зазвичай використовується для лікування діабету 2 типу.

Як повідомляє ВВС, препарати, відомі на сьогоднішній день, допомагають справлятися з симптомами, але не перешкоджають смерті клітин головного мозку.

Тепер же вчені «схвильовані», адже випробування на 62 пацієнтах, опублікованих у Lancet, показало, що ліки зупинили прогресування захворювання. Однак відкриття вимагає обережності, оскільки будь-яка довгострокова перспектива прийому препарату поки не визначена, і він потребує більшої кількості тестів.

Відео дня

Хвороба Паркінсона - це захворювання, пов'язане з поступовою загибеллю рухових нервових клітин (нейронів), що виробляють медіатор дофамін. Через це порушується регуляція рухів і м'язового тонусу, що виявляється характерним тремором (тремтінням), загальною скутістю і порушенням пози і рухів. Ця хвороба викликає тремтіння в руках, загальну скутість і, як наслідок, проблеми з ходьбою та іншими рухами, а також часто ускладнюється іншими захворюваннями, які рано чи пізно призводять до смерті хворого.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", кращий спосіб уберегтися від інсульту - дотримуватися режиму здорового харчування.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки