Допомагає імунітету: названо новий спосіб боротьби з раком

25,2 т.
Допомагає імунітету: названо новий спосіб боротьби з раком

Група вчених із Гентського університету й Університету Лувена в Бельгії розкрила молекулярний механізм людського організму, який пригнічує імунну систему і сприяє розвитку раку. Також медики виявили антитіло, здатне заблокувати дію цього механізму і запобігти захворюванню.

Йдеться про регуляторні Т-лімфоцити, які відповідають за "удар" імунітету по хворобі. Ці клітини вивільняють цитокіни (TGF beta) — молекули, які знижують активність лімфоцитів, йдеться на сайті Університету Лувена (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

"Була виявлена ​​тривимірна збірка білків, яка пригнічує імунітет. Також ми знайшли антитіла, здатні блокувати це негативне явище. Таке антитіло може служити для стимуляції імунітету стійкості до пухлинних клітин у хворих на рак, викликаючи їхнє руйнування", — пояснили дослідники.

Відео дня

На основі цих антитіл медики збираються розробити ліки, які допомагатимуть боротися із онкологією.

Як писав OBOZREVATEL, вчені назвали засіб, здатний збільшити тривалість життя людини. Цьому заняттю, за словами медиків, потрібно приділяти щодня мінімум 30 хвилин.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки